UYARI : İade için ürün gönderimleri yalnızca SÜRAT KARGO  ile sözleşmemiz üzerinden kargo ücreti ödemeden gönderilebilir. Sözleşme dışında veya başka kargo firmaları ile gönderim yapıldığı durumlarda paketler firmamız tarafından teslim alınmayacak, kargo firması paketi tüm kargo masraflarını göndericiye fatura ederek geri gönderecektir. Farklı ünvanlar ile sözleşmemiz dışında gönderilecek paketler ve doğacak masraflar firmamız sorumluluğunda değildir.
 
İade&Değişim süresi elinize ulaştığından itibaren 21 gündür.
Hesabım > Siparişlerim > Sipariş Detay sayfasında “ İade” butonu tıklanıp iade süreci başlatılır.
Hesabım > Siparişlerim > Sipariş Detay sayfasında “ Değişim” butonu tıklanıp iade süreci başlatılır.
İade etmek istediğiniz ürün ve iade nedeni seçilir.
İade talebi sonrası en geç 5 gün içerisinde kargo yoluyla iade ve değişim gerçekleştirilmelidir.
Ürün iadesi&değişimi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte kargoya teslim edilmesi gerekmektedir.
Kampanyalı ürünlerinin iade&değişimlerin de kampanyaya dahil olan tüm ürünlerin birlikte iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade&değişim işlemi yapılamamaktadır. 
 

Müşterilerimiz ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterilerimizin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda, ürün iade şartlarına uygun olduğu ve eksiksiz şekilde teslim alındığında, iade edilen ürün Derya Ayakkabı Giyim Otomotiv San. ve Tic. Ltd.Şti. ne ulaştığı andan itibaren Ondört (14) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Alışveriş sırasında ödeme yapılan kredi kartı, bankamatik kartı veya hesap numarasında sorun yaşanmasına bağlı olarak bedel iadesi yapılamadığında, hesap bilgilerinizin sizden yeniden talep edilmesi ve sizden dönüş alınması süresince yaşanabilecek gecikmelerden dolayı iade süresinin uzamasından Derya Ayakkabı Giyim Otomotiv San. ve Tic. Ltd.Şti.(bizimayakkabici.com.tr) sorumlu değildir. Üründe herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

AŞAĞIDAKİ NEDENLERDEN MEYDANA GELEN PROBLEMLERDE İADE VE DEGİŞİM KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

-  Ayakkabınız kullanım amacına uygun olarak kullanılmalıdır.(Futbol oynamak için halı saha ayakkabısı yada krampon alınız vs.)

-  Ayakkabı giyilirken ve çıkartırken bağcıkları çözülmelidir, bağcıksız ayakkabılarda ise çekecek kullanılmalıdır.

-  Ayakkabılar ayağın maksimum şiş olduğu zaman dilimlerinde sağ ve sol olarak denenmelidir, ayağı sıkan ayakkabı kesinlikle alınmamalıdır.

-  Ayakkabınız ayağınıza uygun ölçüde olmalıdır. Ayağa küçük ve büyük gelen ayakkabılar erken deformasyon, astar yırtılması gibi sorunlara yol açacaktır.

-  Ayakkabı rutubetli ortamlarda bekletilmemelidir.

-  Islak ayakkabılar oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Direkt güneş ışığı altında veya herhangi ısı kaynağının altında kurutulduğu taktirde ayakkabıların yapışma yerlerinde açma, deride çatlama, leke ve şekil bozukluğu olabilir.

-  Nubuk veya süet malzemeden üretilmiş ayakkabılar uygun sertlikte bir fırça veya bir silgi ile temizlenmeli, kesinlikle yıkanmamalı ve silikon bazlı spreyler kullanılmalıdır.

-  Ayakkabılar kesinlikle çamaşır makinesinde veya elde yıkanmamalıdır.

-  İç astarında sentetik malzeme kullanılan ayakkabıların koku yapması ve su alması muhtemeldir.

-  Ayakkabıların emmiş olduğu ter 24 saat içinde buharlaşır. Bu nedenle ayakkabıların 1 gün ara ile giyilmesi ayakkabının daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

-  Ayağın aşırı terlemesinden dolayı ayakkabı üzerinde oluşabilecek giderilmesi mümkün olmayan lekeler üretim hatası değildir.

-  Hakiki deri ve astarsız olan ayakkabılarda derinin boya vermesi normal bir durumdur. Bu tür ayakkabılar alınırken bu durum peşinen kabul edilmiş sayılmakta ve garanti kapsamında herhangi bir işlem yapılamamaktadır.

 

İADE GÖNDERİM ADRESİ :

Bizimayakkabici

Derya Ayakkabı Giyim Otomotiv San. ve Tic. Ltd.Şti.

Örnektepe Mah. Etibank cd. No:65 Beyoğlu/İstanbul

Tel: 0212 221 07 90

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR