bizimayakkabici.com.tr

 

1993  yılında  kurulan  Derya  Ayakkabı  Giyim  Otomotiv  San.  ve  Tic. Ltd. Şti.  ayakkabı  ve  giyim  perakende  satışı  ve  otomotiv  sektöründe  faaliyet göstermektedir.  Firmamız İstanbul Ticaret Odasına 590299 sicil numarası ile kayıtlıdır.  Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Çiçeksepeti, Amazontr, Flo, PttAvm, Bpazar, Alınıyor, Akakçe, Vuuzoo, gibi Türkiye'nin seçkin e-ticaret pazar yerlerinde ve Ali Express, amazon Avrupa  e-ticaret pazar yerleri ile yurtdışında  bizimayakkabici  ismi  ile sanal  mağazacılık alanında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, yol haritasını buna göre tanzim edip, etik değerlere saygılı, sosyal sorumluğun bilincinde, büyüme ve gelişme ivmesini maksimum seviyeye sabitlemiş, koşulsuz müşteri memnuniyetini, hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı esas almaktayız.

 

Vizyonumuz

Sürekli yenilenerek seçim sürecinizi kolaylaştıracak doğru model ve renk seçimiyle, uygun fiyatlı ve kaliteli modellerimizle, Türkiye’nin en seçkin markalarını dünyanın dört bir tarafındaki müşterilerimizle buluşturarak, aslında bir ihtiyaçtan ziyade kendinizi şımartmanın,  kendi tarzınızı göstererek tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini ve girdiğiniz her ortamın en parlak yıldızı olmanızı amaçlıyoruz

 

 

 

 

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR